Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych ,,Otwarte Drzwi” Lębork

Po wakacyjnej przerwie Placówka Wsparcia Dziennego OTWARTE DRZWI wznowiła zajęcia popołudniowe dla dzieci i młodzieży w wieku 6-16 lat z obszaru rewitalizacji miasta Lęborka, pochodzących z rodzin dysfunkcyjnych, wykluczonych lub zagrożonych wykluczeniem społecznym.

Placówka Wsparcia Dziennego funkcjonuje w pomieszczeniach udostępnienych przez Powiat Lęborski na tyłach internatu SOSW, wejście od ul. Łokietka. Zajęcia odbywają się w dni nauki szkolnej w godzinach 14.00-17.00. Placówka prowadzi zajęcia świetlicowe opiekuńcze i specjalistyczne z logopedą, oligofrenopedagogiem, pedagogiem specjalnym, pedagogiem – terapeutą i arteterapeutą.

Placówka współfinansowana jest z dotacji udzielonej przez Gminę Miasto Lębork.

Cieszymy się, że dzieci za nami mocno tęsknimy i nie mogły się doczekać spotkania z wychowawcami.