Dofinansowanie dla Stowarzyszenia „Otwarte Drzwi”

Niezmiernie miło nam poinformować, że Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych ,,Otwarte Drzwi” Lębork otrzymało dofinansowanie na kontynuację zajęć dla naszych podopiecznych w ramach konkursu PFRON pn. „Możemy więcej” (konkurs o zlecenie realizacji zadań w formie wsparcia nr 1/2023). W ramach otrzymanego dofinansowania Stowarzyszenie będzie przez najbliższe 3 lata realizować zajęcia w Klubie Terapeutyczno- Integracyjnym ,,OTWARTE DRZWI” dla 20 podopiecznych, będą to zajęcia w trybie ciągłym, w pomieszczeniach SOSW w Lęborku, udostępnionych przez Powiat Lęborski. Kwota dofinansowania to 1 243 132,86 zł. Zajęcia ruszają już 2 kwietnia 2024 i będą trwały do 31 marca 2027 roku. Specjalistycznym wsparciem zostaną objęte osoby niepełnosprawne w wieku od 25 do 40 lat z terenu powiatu lęborskiego, podopieczni Stowarzyszenia OTWARTE DRZWI.