1 %

Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych przy SOSW w Lęborku OTWARTE DRZWI zostało powołane w grudniu 2014 roku przez nauczycieli, wychowawców, rodziców uczniów i absolwentów Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Lęborku. Stowarzyszenie ma swoją siedzibę w SOSW i działa na rzecz wspierania rozwoju, rehabilitacji i integracji społecznej uczniów i absolwentów Ośrodka.
W dniu 13 stycznia 2015 roku zostało wpisane w Krajowy Rejestr Sądowy i rozpoczęło swoją działalność. Stowarzyszenie liczy obecnie 45 członków i grudniu 2017 roku uzyskało status Organizacji Pożytku Publicznego.

Jeśli zechcesz wesprzeć nasze działania na rzecz uczniów i absolwentów SOSW, to prześlij nam swój 1 % podatku! Przy wypełnianiu corocznego PIT-u wpisz nr KRS naszego Stowarzyszenia 0000538280 lub wybierz z listy Stowarzyszenie PrzyjaciółOsób Niepełnosprawnych przy SOSW w Lęborku OTWARTE DRZWI

W imieniu naszych podopiecznych serdecznie dziękujemy!

Zarząd Stowarzyszenia OTWARTE DRZWI